Gratis

Asistent medical

Provisual - Clinica Medicala

Candidatul Ideal

  • Cautam persoana dinamica, sociabila, aptitudini practice si cunoștințe medicale teoretice.
  • Experienta nu este obligatorie dar constituie avantaj.
  • Studii in domeniu (scoala postliceala / facultate de specialitate)

Descrierea jobului

Clinica ProVisual angajeaza asistent medical cu atributii de asistare a medicului la consultatii de specialitate oftalmologie si ORL.

​Va oferim :
  • Pachet salarial competitiv
  • Mediu de lucru modern si profesional intr-o clinica particulara moderna
  • Programe de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul clinicii

Provisual este una dintre cele mai noi si moderne clinici medicale din Cluj Napoca - catierul Zorilor. Serviciile medicale sunt in domeniul Oftalmologiei copii si adulti si ORL in legatura cu care efectuam consultatii si interventii chirurgicale in regim ambulatoriu.
Mai multe detalii despre clinica noastra puteti gasi la www.provisual.ro

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024