Gratis

Asistent medical stomatologie

DENTSIM AESTHETIC S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe
  • Experiența anterioara in domeniul stomatologiei este apreciată;
  • Scoala de asistente terminata sau in an terminal;
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu pacientii;
  • Cunostinte despre procedurile stomatologice obisnuite si echipamentele aferente;
  • Abilitatea de a lucra eficient in echipa.

Descrierea jobului

Ne marim echipa pentru postul de Asistent /a stomatologie

Condiții:
  • Programul de lucru este de luni pana vineri (8 ore/zi), weekendurile libere;
  • Salariu competitiv in concordanta cu experienta si calificarea.
  • Locul de munca este strict medical, fara parte de receptie, si se lucreaza pe toate ramurile stomatologiei.
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si training continuu.
  • Mediu de lucru prietenos si echipa dedicata.

Obiectivul clinicii noastre este să ofere pacienților săi tratamente și soluții oricărui tip de problemă prin servicii de: endodonție, chirurgie, estetică dentară, protetică, ortodonție.

Informatii despre clinica gasiti pe www.dentsim.ro

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024