Gratis

ASISTENT MEDICAL STOMATOLOGIE

TOLDIMED DENTAL CENTER

Candidatul Ideal

Locatia job-ului: Constanta

• Abilități de comunicare și relaționare cu pacienții
• Dorință de dezvoltare și învățare continuă
• Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra în echipă
• Experienta anterioara nu este necesara, dar poate constitui un avantaj

Descrierea jobului

• Asistarea medicului stomatolog în proceduri și intervenții
• Pregătirea materialelor și instrumentelor necesare
• Îngrijirea și menținerea echipamentelor medicale
• Interacțiunea empatică cu pacienții.

Oferim:
Salariul lunar net este cuprins intre 2000 si 3000 lei, in functie de performanta + Tichete de masa

Clinica noastra dispune de aparatura completa si ultramoderna, dotarile si amenajarea fiind in conformitate cu toate normele europene privind dotarea si functionarea cabinetelor stomatologice.

Gama de servicii include: stomatologie laser, implantologie, estetica dentara, chirurgie, parodontologie, endodontie, pedodontie

Personalul nostru beneficiază constant de :
• Oportunități de dezvoltare profesională
• Mediu de lucru modern și prietenos
• Pachet salarial competitiv

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024