Gratis

Asistent Medical Stomatologie

METROPOLITAN DENTAL S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Asistent Medical Stomatologie cu experienta minim un an de zile, cu posibilitatea de a lucra cu medici stomatologi cu diverse specializari precum stomatologie generala, ortodontie, endodontie, chirurgie, pedodontie, etc.
  • Sa fie o persoana prietenoasa, comunicativa, sa dea dovada de rabdare in relatia cu pacientii, flexibila si organizata, cu abilitatea de a se integra usor intr-o echipa tanara.

Descrierea jobului

Responsabilitatile viitorului angajat constau in:
  • Asistarea medicului in timpului actului medical,
  • Sterilizarea instrumentarului de lucru,
  • Utilizarea solutiilor informatice puse la dispozitie de companie pentru introducerea datelor actelor medicale in fisele pacientilor,
  • Trasabilitatea sterilizarii instrumentarului, etc.

Beneficii:
  • Lucru in ture,
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala,
  • Discounturi si facilitati in cadrul clinicii,

Suntem o clinica nou infiintata, situata pe Bd. Iancu de Hunedoara nr.42A, zona Pietei Victoriei. Ne straduim sa oferim un mediu de lucru modern si confortabil, promitand o experienta prietenoasa pentru toti pacientii nostri. Dispunem de o echipa de medici profesionisti, dedicati, atenti asupra nevoilor individuale ale pacientilor. Specializandu-ne in tratamente stomatologice complexe, echipa noastra pasionata si bine pregatita se angajeaza sa ofere un nivel profesional inalt, garantand un zambet frumos si sanatos pentru fiecare pacient.

Valorile noastre fundamentale sunt profesionalismul, responsabilitatea, respectul si pasiunea pentru inovatie in beneficiul pacientilor nostri.

In clinica noastra, va invitam sa va bucurati de o atmosfera deplina de incredere in timp ce va ingrijim zambetul si sanatatea orala.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024