Gratis

Asistent Medical Stomatologie

Dentopiacare S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o asistent/ă responsabil/ă și prietenoas/ă pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești empatic/ă, comunicativ/ă și dornic/ă să faci parte dintr-un mediu profesional și prietenos, te invităm să aplici. Oferim un mediu de lucru stimulant și oportunități de dezvoltare profesională. Alătură-te echipei noastre și contribuie la oferirea de servicii stomatologice de înaltă calitate!

Descrierea jobului

-pregatirea cabinetului, a instrumentarului medical
-comunicarea cu pacientul
-asistarea medicului in timpul manoperelor

Echipa noastră dedicată de profesioniști stomatologi se angajează să ofere servicii de înaltă calitate, concentrându-se pe sănătatea și frumusețea zâmbetului fiecărui pacient. Cu tehnologie de vârf și un mediu prietenos, suntem alegerea de top pentru îngrijirea dentară de încredere.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o comunitate care pune pacientul pe primul loc, oferindu-i acestuia experiențe personalizate și rezultate excepționale.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024