Gratis

Asistent Medical - Spitalul Sfantul Sava

SPITALUL SFANTUL SAVA CEL SFINTIT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Numele companiei SPITALUL SFANTUL SAVA
Profesie asistent
Tip job full time

Descriere
SPITALUL SFANTUL SAVA CEL SFINTIT SRL din Pantelimon - jud. Ilfov angajeaza ASISTENTI MEDICALI.

Cerinte:
- abilitati bune de prioritizare, rigurozitate si atentie la detalii;
- deschidere in relatia cu pacientii - rabdare, respect, prezenta de spirit;
- abilitati de lucru in echipa;
- disponibilitate de lucru in ture de zi si de noapte ( tura zi , tura noapte , liber , liber );
- aviz de libera practica si asigurare malpraxis valabile;
- experienta in domeniu de minim 2 ani.

Responsabilitati:
- gestioneaza eficient circuitul pacientilor in cadrul spitalului;
- ofera suport administrativ medicilor ( fise pacienti . .);
- efectueaza interventii medicale specifice (recoltari, teste rapide, injectii .)

Descrierea jobului

Beneficii:

- salariul brut intre 8000 si 9000 lei cu sporuri incluse .

- transport gratuit de la metrou Republica;

- o masa calda pe zi.

Medici specialisti Chirurgie, Cardiologie, Medicina Interna, Recuperare medicala si Balneologie
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024