Gratis

Asistent Medical Generalist

S.C. BIODERM MEDICAL CENTER S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Persoana responsabila, muncitoare, respectuoasa, punctuala, cu experienta.
Colegialitate, corectitudine, aspect ingrijit, constiinciozitate, echilibru, stabilitate sunt doar cateva din trasaturile ideale.

Descrierea jobului

Nursing dermatologic, tratamente po, im, iv, perfuzabile, ekg, pansamente, monitorizare constante biologice, preluare si transmitere informatii medicale, organizare loc de munca, respectarea si aplicarea normele de protectie a muncii si de prevenire a infectiilor nosocomiale. Se ofera echipament de lucru, salariu motivant si alte bonificatii.
Organizare loc de munca, respectarea si aplicarea normelor de protectie a muncii, de siguranta a spatiului.
Un post este pentru activitatea de clinica din Bucuresti, Iar celelalte doua pentru Spitalul de Dermatologie din Saftica - Spitalizare de zi.

Bioderm activeaza in piata serviciilor medicale private de peste 32 de ani, oferind servicii de top in cadrul disciplinei de dermatovenerologie. Principiul de functionare este cel al medicinei integrate: de la consultatii medicale dermatologice in ambulatoriu si in Spitalizare de zi, la investigatii clinice si paraclinice, imagistica medicala, completand gama de servicii, in caz de necesitate, cu proceduri exploratorii si interventii chirurgicale. Avem o echipa experimentata cu care ne mandrim si pe care ne-o dorim intotdeauna in forma maxima. Asiguram angajatilor nostri toate conditiile impuse de legislatia in vigoare impreuna cu bonusurile specifice activitatii noastre. Va asteptam sa va alaturati!

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024