Gratis

ASISTENT MEDICAL GENERALIST

VALEA IZVOARELOR SENIOR LIVING
2 poziții

Candidatul Ideal

O nouă oportunitate de angajare la Mureș Senior Village!

Suntem în căutarea unei persoane dedicate și pasionate care să se alăture echipei noastre pe postul de 𝗔𝗦𝗜𝗦𝗧𝗘𝗡𝗧 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗖𝗔𝗟 𝗚𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔𝗟𝗜𝗦𝗧.

Dacă ești pregătit să asiguri servicii de îngrijire și asistență medicală de înaltă calitate într-o rezidență pentru seniori, aplică la acest job și haide să ne cunoaștem!

Cerințe:
- Absolvent studii de specialitate, cu diplomă, deținera avizului de liberă practică (ALP) valabil, prin vizarea anuală a acestuia de către O.A.M.M.R. ;
- Punctualitate, seriozitate, capacitatea de a lucra in echipă;
- Persoană harnică, ordonată și responsabilă;
- Atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Administrează medicamentele rezidenților conform prescripțiilor medicilor;
- Administrează tratamentele rezidenților conform schemelor de tratament;
- Acordă asistență medicilor cu ocazia consultațiilor medicale de specialitate;

Se oferă:
- Contract de muncă pe termen lung;
- Salariu competitiv;
- Mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța;
- Masa de prânz în cadrul Rezidenței;
- Transport gratuit.

Te așteptăm în echipa noastră!

Comunitatea Valea Izvoarelor Senior Living este o rețea de rezidențe moderne pentru seniori care își încântă clienții prin grijă, căldură şi profesionalism. Din anul 2015 dezvoltăm și oferim seniorilor din România cele mai bune soluții de viață.

Scopul nostru este să revoluționăm sistemul îngrijirii vârstnicilor în România. Considerăm datoria noastră să oferim vârstnicilor o viață de calitate și să restabilim încrederea publicului într-un domeniu cu un potențial pozitiv imens, atât pentru vârstnici cât și pentru familiile lor și oamenii care lucrează în domeniu.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024