Gratis

Asistent medical generalist

VICTORIA MEDICAL CENTER SRL

Candidatul Ideal

asistent medical cu generalist cu experienta in AMBULATORIU de specialitate ,cunoaste EASY medical

Descrierea jobului

operatiuni curente in ambulatoriu de specialitate,recoltare probe biologice, completeaza fise ,intocmeste neesarul per cabinet medic,cunoaste notiunile de sterilizare instrumentar necesar in cabinete, alte activitati calificate ca asistent medical
beneficii bonusuri

Victoria Medical Center este un operator de servicii medicale ce activeaza in Bucuresti. In structura noastra intra atat serviciile clinice cat si paraclinice, precum si activitate spitaliceasca.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024