Gratis

Asistent medical generalist

E.S. GARANTI DENTISTRY S.R.L
3 poziții

Candidatul Ideal

Esti asistent medical generalist cu sau fara experienta si iti doresti sa lucrezi in domeniul stomatologiei?!

Ne dorim sa ai:
- studii postliceale sau superioare in domeniul asistentei medicale;
- personalitate calda, orientata catre pacient si nevoile acestuia;
- disciplina, organizare si responsabilitate in activitatile zilnice;
- bune abilitati de comunicare si relationare cu pacientii si echipa medicala.

Descrierea jobului

- Pregatirea materialelor si instrumentelor necesare tratamentelor dentare;
- Dezinfectarea si sterilizarea instrumentelor stomatologice;
- Pregatirea cabinetului stomatologic pentru desfasurarea optima a actului medical;
- Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii existente in cabinet.

Programul de lucru este:
Luni- Vineri
- schimbul I - 07:30-15:30;
- schimbul II - 14:30-22:00.

Se lucreaza si in weekend ocazional.

Detalii referitoare la pachetul salarial se discuta in cadrul interviului.

Asteptam cv-ul tau si sa ne cunoastem in cadrul unui interviu.

Descrierea companiei

Esdent este o clinica stomatologica de referinta in Brasov.

Dotata cu echipamente de ultima generatie, clinica ofera prin intermediul unei echipe de profesionisti tineri si entuziasti servicii stomatologice complete. De la endodontie, ortodontie, cosmetica dentara, chirurgie dentara, implanturi dentare, protetica, pana la stomatologie copii, facem totul pentru a va asigura un zambet sanatos si fericit!

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024