Gratis

Asistent medical generalist

DERMA HAIR S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam inca un/o coleg/a Asistent Medical generalist să se alăture echipei noastre la Clinica Barbatilor, unde facem foarte mult implant de par. Pentru ca nu este o interventie comuna, stim ca informatiile tale sunt limitate asa ca te vom invata noi tot ce tine de aceasta interventie
Programul este de Luni pana Vineri pana la 17. Programul incepe alternativ, o zi dimineata si o zi de la 11.

Descrierea jobului

Singurele cerinte sunt:
1) sa stii regurile de asepsie/antisepsie
2) sa stii sa recoltezi/sa pui o branula
3) sa fii un coleg amabil si intelegator

Echipa formata din medici si personal tanar, profesionisti dar si cu simtul umorului.
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024