Gratis

ASISTENT MEDICAL GENERALIST - ITALIA (Salariul:1850 EURO)

A.I.W.SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Cautam:
  • Asistenti medicali generalisti, de preferinta cu minima experientă în domeniu si un nivel de baza al limbii italiene.

Descrierea jobului

Societate cu experienta in domeniul sanitar italian, angajeaza asistenti medicali generalisti pentru spitale si case de batrani in Italia (prov. Brescia, Cremona, Como, Mantova, Torino, Cuneo, Biella, Vercelli ) Oferim:
  • Contract pe perioada nedeterminata cu un salariu de 1850 euro net pe luna, orele suplimentare platite separat
  • Bonus de performanta in valoare de 1000 euro la fiecare 6 luni
  • Cazarea gratuita pe întreaga durată a contractului asigurata de societate sau 300 de euro/lunar pentru cazare in cazul in care doriti sa locuiti pe cont propriu
  • Decontare dupa prima saptamana de munca a 150 euro din cheltuiala de transport Romania-Italia
  • Suport si consiliere atat pentru a recunoaste diploma de asistent medical in Italia cat si pentru inscrierea la Ordinul Asistentilor din Italia.

Angajarea se poate face atat pe baza documentelor obtinute in Italia(riconoscimento+OPI) cat si in baza Decretului 18, art.13 din martie 2020 adica pe baza diplomei amg si a certificatului de membru romanesc.
Societatea noastra este cea care se ocupa de toate procedurile necesare pentru integrarea în sistemul sanitar italian.
Persoanele interesate ne pot contacta atat apel normal cat si watsapp la tel. +393884051075 sau +393533125029 doar apel normal.

A.I.W.SRL este o companie cu o vasta experienta in domeniul serviciilor sanitare atat in Romania cat si peste hotare, am luat nastere din dorinta de a contribui la imbunatatirea serviciilor medicale prin angajarea unui personal calificat.

Cuvintele cheie pentru noi sunt profesionalism, seriozitate si dedicare.
Deviza noastra este: Impreuna pentru o viata mai buna !!!

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024