Gratis

ASISTENT MEDICAL GENERALIST - BLOC OPERATOR

SC GRAL MEDICAL SRL

Candidatul Ideal

Ne dorim sa te alaturi echipei noastre daca:
  • Esti absolvent liceu cu diploma de bacalaureat;
  • Detii Certificat de membru si aviz de libera practica eliberat de catre OAMMGR, actualizata la zi;
  • Detii Asigurare MALPRAXIS valabila;
  • Sa ai o experienta de minimum 2 ani pe un post similar;
  • Sa ai cunostinte MS Office - nivel mediu;
  • Sa prezinti lejeritate in interactiunea cu ceilalti si atentie la nevoile celor din jur;
  • Sa fii orientat catre solutii si planificare.

Descrierea jobului

Daca devenim colegi in CADRUL DEPARTAMENTULUI BLOC OPERATOR – ONCOFORT CHIRURGIE GRAL si vei ocupa postul de asistent medical generalist, iata cum vei contribui la reusitele echipei si care vor fi atributiile tale:
  • Respectarea legislatiei specifice siprotocolul intern al departamentului BLOC OPERATOR;
  • Identificarea si primirea pacientului in blocul operator, verificareadosarului, pregatirea psihica si fizica,prpozitionarea corecta pe masa de operatie in functie de tipul interventiei si de indicatiile medicului chirurg;
  • Pregatirea echipamentului, instrumentarului si materialelor specifice interventiei chirurgicale programate;
  • Pregatirea, la indicatiamedicului solutiile si substantele folosite pentru hemostaza, tipurile de drenaj, pansamente;
  • Inregistrarea in fica electronica a pacientului consumurile de materiale si medicamente, procedurile si manevrele medicale aplicate.

De ce sa lucrezi la Gral?
  • Activitatea noastra imbunatateste experienta pacientului;
  • Beneficiezi de training si sustinere privind activitatea profesionala;
  • Te vei dezvolta profesional;
  • Cultura organizationala stabila cu plan de cariera pe termen indelungat;
  • Iti poti aduce contributia la dezvoltarea companiei;
  • Te vei simti bine alaturi de colegi sivei avea parte de sustinere;
  • Salarizare si bonusare conform unui sistem competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Decont transport;
  • Zile concediu de odihna suplimentar;
  • CARD FAVOR – reduceri la serviciile medicale GRAL MEDICAL;
  • Abonament la sala de sport;

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Compania Gral Medical s-a nascut dintr-un vis si din credinta noastra a tuturor ca se poate;Ca se poate sa oferim o viata mai buna pentru pacientii nostri.
Gral Medical este una dintre cele mai importante companii de servicii medicale private din Romania, iar in prezent este lider pe segmentul oncologic, al analizelor de laborator din capitala si al cardurilor de sanatate destinate persoanelor fizice.

Viziunea noastra este sa fim mereu deschizatori de drumuri noi in piata serviciilor medicale si sa ridicam standardul serviciilorla un nivel nou de performanta.

Misiunea este sa oferim o alternativa la sistemul medical actual, prin crearea unui mediu in care ideile prind viata, iar cei din jurul nostru sa primeasca respectul cuvenit.

Valorile in care credem sunt: daruirea si increderea, responsabilitatea si respectul, profesionalismul si inovatia.

  • Suntem optimisti, dinamici si responsabili;
  • Avem o echipa formata din profesionisti, pasionati de domeniul medical;
  • Ne axam pe dezvoltarea profesionala si personala a echipelor noastre;
  • Pretuim munca în echipa, sustinem si incurajam schimbul de cunostinte, apreciem comunicarea si colaborarea activa,pretuim atitudinea si comportamentul pozitiv.
  • Sustinem echilibrul dintre viata profesionala si cea personala;
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024