Gratis

Asistent medical (clinica gastroenterologie)

DigestMed

Candidatul Ideal

Angajam asistent medical generalist, pentru sectorul 6, Strada Veteranilor, Nr. 11A pentru desfășurarea activitatii în clinica medicala de gastroenterologie.
Experienta lucrului intr-un cabinet de recoltare analize medicale
Experienta in endoscopie reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Primirea și pregătirea pacientului pentru consultații și investigații,
  • Curatarea si întreținerea aparatelor diagnostice,
  • Evidenta materialelor sanitare,
  • Recoltare analize, administrare tratament iv/im, montare branule si perfuzii,
  • Asistarea medicului la consultatii si ecografie .

Va propunem:
  • Norma de lucru intreaga (full time),
  • Program de lucru in ture de zi,
  • Tichete de masa in valoare de 800 lei pe luna,
  • Contract de munca cu perioada nedeterminata.

Postul este valabil pentru activitate la sediul clinicii DigestMed din Bucuresti, Sector 6.

DigestMed este o clinica medicala specializata in evaluarea si tratarea bolilor digestive, formata din medici profesionisti, cu experienta in domeniu, care in urma investigatiilor realizate, ofera pacientilor un tratament rapid si eficient.

Ne desfasuram activitatea intr-un mediu placut si primitor si punem un accent deosebit pe igiena si curatenie, oferind pacientilor nostri siguranta, confort si servicii medicale complete la un inalt standard calitativ.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024