Gratis

ASISTENT MEDICAL CLINICA DENTARA

Cec Dental Clinic S.R.L.

Candidatul Ideal

Clinica CEC DENTAL CLINIC isi mareste echipa si angajează asistent medical stomatologie

Pentru noi candidatul ideal trebuie sa aiba:

- studii de specialitate
- experiența pe o poziție similară, constituie un avantaj
- bune abilități de comunicare și relaționare, orientare spre nevoile pacientului.

Noi iti oferim:

• salariu motivant direct proporțional cu experienta în domeniu;
• un mediu prietenos destinat dezvoltării profesionale;
• colectiv tânăr și ambițios;
• perfecționare profesionala

Daca esti o persoana responsabila, serioasa, cu dorinta de munca si dezvoltare, hai in echipa noastra !

Adresă: Bld Unirii 33, Sector 3, București
Program full time de lucru: Luni-Vineri , 8 ore pe zi

Descrierea jobului

︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂• colectiv tânăr și ambițios;

Clinica stomatologică CEC Dental Clinic este o clinică premium de stomatologie, situată la Piața Unirii. CEC Dental Clinic este un concept nou, care oferă pacienților servicii stomatologice de înalta calitate, aparate medicale de ultimă generație, medici cu experiență în domeniu, într-un mediu profesionist, curat, astfel încât să vă puteți simți relaxat și în siguranță.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 20 Mai 2024