Gratis

ASISTENT MEDICAL BFKT/KINETOTERAPEUT/FIZIOKINETOTERAPEUT

KINETO MEDICAL HEALTH SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Pentru ocuparea posturilor contractuale vacante, candidații trebuie să îndeplinească următoarele condiții generale:
cunoaște limba română, scris și vorbit
are capacitate deplină de exercițiu
îndeplinește condițiile de studii specifice postului pentru care dorește să candideze

Descrierea jobului

Cerințele postului:
persoană sociabilă, răbdătoare, rezistentă la stres bune abilități de comunicare și relaționare, orientare spre nevoile pacientului atitudine pozitivă, promptitudine în realizarea sarcinilor, seriozitate și responsabilitate
abilități de muncă în echipă respectarea programului de lucru

Principalele responsabilități ale postului:
cunoașterea procedurilor de tratament sau dorința de a învăța informarea pacienților cu privire la procedurile recomandate pregătirea pacienților pentru efectuarea procedurilor realizarea procedurilor de tratament
utilizarea corectă și cu responsabilitate a aparaturii din dotare.

Descrierea companiei

Clinica de recuperare medicala KINETO MEDICAL HEALTH.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024