Gratis

Asistent Marketing

SC Solaris Plant SRL

Candidatul Ideal

- îți place să ai un stil de viață sănătos;
- ești entuziast/ă și ai o atitudine pozitivă;
- ești creativă/a și îți place să gândești outside the box, ai atenție la detalii și simț estetic;
- ai abilități de operare PC: (Power Point, Excel);
- lucrezi bine în echipă și nu eziți să le oferi suport colegilor;
- îți pasă de oameni, de munca ta și vrei să ajuți;
- ești deschis/ă să înveți și îți dorești să te dezvolți;
- ești emapatic, ambițios și perseverant;
- cunoști limba engleză la un nivel mediu;
- ai carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități:
- pregătirea materialelor publicitare, etichete, ambalaje, creație broșuri, cataloage, obiecte promoționale etc;
- participarea activ la crearea de concepte și soluții grafice pentru diferite medii (print, web, branding);
- colaborarea cu agențiile de publicitate și mass-media;
- păstrează o strânsă legătură cu echipa de vânzări, pentru a acorda suportul necesar;
- oferă suport pentru organizarea evenimentelor, materiale de suport relevante pentru eveniment, standuri, prezentări etc;
- negocierea și realizarea contractelor cu colaboratorii implicați în campaniile de marketing;
- evaluarea și analiza pieței pentru identificarea tendințelor și a nevoilor în domeniul în care activează compania;
- contribuie la îmbogățirea portofoliului de colaboratori;
- deplasarea la tipografiile cu care colaborăm, în vederea acordării bunului de tipar pentru unele material create;
- participă la evenimente de prezentare, târguri, expoziții;
- alte activitati specifice de marketing.

Ce îți oferim:
- salariu în funcție de competențe;
- prime anuale;
- tichete de masă Edenred în valoare de aprox 600 ron/lună;
- decontare transport;
- asigurare privată de sănătate;
- discount la achiziționarea produselor pe care le deținem in portofoliu;
- program de lucru doar la sediul companiei;
- zile de concediu suplimentare, în funcție de vechime;
- telefon de serviciu;
- posibilități de dezvoltare profesională;
- atmosferă de lucru plăcută.

Solaris a luat nastere ca o alternativa sanatoasa la stilul modern de alimentatie. Ceea ce consumatorul de azi gaseste adesea pe piata sunt optiuni multe, promisiuni sofisticate si arareori credibile, impachetari atragatoare cu continut incert. Solaris isi propune sa readuca natura si simplitatea in viata oamenilor. Solaris este numele pentru ingrediente naturale care pot face parte dintr-o alimentatie echilibrata si sanatoasa la orice varsta. www.solarisplant.ro

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024