Gratis

Asistent manager

Efe Europa Construction S.R.L.

Candidatul Ideal

Societate de constructii angajeaza asistent manager in urmatoarele conditii:
1. Persoana organizata, comunicativa, amabila, operativa, dinamica, rezistenta la stres, care asigura o buna colaborare in echipa, raspunde cu promptitudine sarcinilor si isi doreste sa evolueze pe plan profesional;
2. Abilitati de lucru in Excel;
3. Experienta de lucru cu platformele online ale primariilor din Bucuresti si tara;
4. Limba engleza scris si vorbit – nivel avansat.
5. Organizare intalniri.

Descrierea jobului

Indeplinirea activitatilor de secretariat: inregistrarea si evidenta corespondentei, prelucrare si redirectionare apeluri, redactare e-mailuri, activitati de protocol, gestionarea si arhivarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈documentelor societatii; Elaborarea si redactarea altor documentelor si situatii cerute de management; Deplasari ocazionale pe teren la furnizori/parteneri/clienti/institutii; Colaborează la ținerea corectă și la zi a evidenței financiare; Reprezinta firma in relatia cu diversi parteneri si institutii; Supervizare și confirmare înscrieri; Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice; Gestionarea agendei de lucru; Mentinerea unui flux comunicational eficient.
Salariul este negociabil in functie de experienta.

EFE EUROPA CONSTRUCTION SRL, este o companie ce activează în domeniul construcțiilor civile si industriale pe piața din România din anul 2020, avand o vasta experienta pe piata din Turcia, oferind servicii de executie si montaj complete pentru zona constructiilor civile, industriale si infrastructura rutiera.
Biroul nostru este situat in Sector 1 , Bucuresti .
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024