Gratis

ASISTENT MANAGER

HATBORU ROMANIA S.A.

Candidatul Ideal

Experienta intr-un post similar
Excelente cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office
Abilități de digital marketing și digital media - constituie un avantaj
Competente de limba engleza la nivel mediu
Abilități excelente de comunicare verbala și în scris
Foarte bune abilitati de lucru in echipa, gandire analitica si atentie la detalii
Atitudine entuziasta, dorinta de invatare, limbaj si comportament elegant
Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

Furnizarea de asistenta generala pentru echipa manageriala in activitatile administrative
Elaborarezi si/sau completezi diverse rapoarte solicitate de management
Sortezi corespondenda ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀electronica
Asigurarea unei primiri profesionale a vizitatorilor si gestionarea corespunzatoare a apelurilor telefonice
Asiguri suport tuturor departamentelor organizatiei (editare contracte etc).
Ce oferim:
Salariu motivant
Decontam transportul lunar, daca faci naveta;
Prime de sarbatori
Tichete de masa
Telefon mobil
Laptop

Despre noi: Hatboru Romania fabrică la Giurgiu țeavă de oțel sudată elicoidal, cu diametre exterioare de până la 2540 mm, care va fi acoperită anti-coroziv atât la exterior, cât și la interior, asigurând astfel caracteristici tehnice care să crească durata de utilizare a conductelor realizate în acest fel. Țeava produsă în județul Giurgiu va fi folosită pentru conducte de gaze naturale, țiței, produse petroliere, aducțiuni de apă, canalizare, termoficare, construcții de drumuri și poduri, consolidări de maluri și extinderi de porturi.Suntem o companie în creștere din industria metalurgică, cu o tradiție de aproape 50 de ani în domeniu, și căutăm profesioniști talentați și pasionați pentru a se alătura echipei noastre de peste 100 de angajați.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024