Gratis

Asistent Manager

IDEALMAISON VERT S.R.L.

Candidatul Ideal

Postul disponibil în cadrul agenției este asistent manager, căutăm persoană responsabilă și dinamică care să îndeplinească următoarele atribuţii: - nivel avansat de limba engleză sau franceză; - persoană dispusă să învețe lucruri noi legate de gestiune, închiriere apartamente; - . Se oferă salariu fix + bonusuri în funcție de nivelul de implicare. . Se lucreaza de la birou (zona Parcul Carol) și pe teren (doar în centru ).

Descrierea jobului

Cunostinte bazice Pc : Word, Excel, etc. - redacteză contractele și facturile pentru clienți; - caută oferte adaptate nevoilor clienților ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃și le transmite acestora; - păstrează legătura cu clienții; - preia apeleuri telefonice şi programează întâlniri; - realizează diferite rapoarte financiare; - întocmeşte documente de contabilitate primară.

IdealMaisonVert este o agenție cu o experiență pe piața imobiliară din România de peste 6 ani, colaborând în mare parte cu clienți străini. Am construit până acum o echipă tânără şi dinamică pe care dorim să o mărim cu persoane cu acelaşi interes.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024