Gratis

Asistent manager

S.C.MP CLEANING SYSTEMS SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare
  • Capacitatea de a utiliza eficient software-uri de office (word, excel, powerpoint)
  • Abilitati de comunicare si colaborare puternice
  • Abilitati excelente de organizare si atentie la detalii
  • Candidatul ideal va juca un rol esențial în furnizarea de suport administrativ echipei noastre și în asistarea operațiunilor zilnice din cadrul companiei
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan, prioritizand eficient

Descrierea jobului

  • Pregătirea documentelor la cerere
  • Gestionarea canalelor de comunicare, inclusiv emailuri, apeluri
  • telefonice și corespondență
  • Gestionarea informațiilor confidențiale cu discreție și profesionalism
  • Elaborarea și redactarea de răspunsuri la diverse cereri primite
  • Colaborarea cu departamentele interne
  • Coordonarea proceselor de recrutare, identificarea și atragerea
  • candidaților potriviți, precum și realizarea interviurilor
Beneficii:
  • Mediu de lucru dinamic și inovator
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă
  • Pachet salarial competitiv și beneficii attractive cu posibilitate de
  • creștere în funcție de performanțe
  • Program de lucru: Luni-Joi 09:30-17:30 Vineri 09:30-16:00

MP Cleaning este una dintre companiile de top din România în domeniul serviciilor profesionale de curațenie, fondată de o echipă de management cu experiență, a devenit un partener important pentru clienții săi prin viziunea de business orientată spre inovație si calitate.
Încă de la început, MP Cleaning a fost un partener de încredere, adaptând aria extinsă de servicii în funcție de specificul fiecărui business, iar astăzi se remarcă printr-un portofoliu consistent de mari centre comerciale și clădiri de birouri din toată țara.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024