Gratis

Asistent Manager

International Work Finder
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești o persoană conștiincioasă, responsabilă și îți place să lucrezi în echipă?
Atunci vino în echipa International Work Finder să te dezvolți alături de profesionalisti în domeniul recrutării și plasării forței de muncă din Asia, în România!
Pentru Managerul nostru de Dezvoltare, căutăm un Asistent Manager cu excelente abilități de comunicare în limba Română si Engleză, atent(ă) la detalii, cu capacități de organizare și prioritizare a sarcinilor.
Dacă ai studii superioare (în curs sau finalizate), deții carnet de conducere cat. B și ai cel puțin 1 an de experiență pe poziția de Asistent Manager sau experință pe partea de organizare, vânzare servicii și relaționezi ușor cu oamenii, te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului

Urmărește îndeaproape activitățile derulate de Managerul de Dezvoltare și oferă suport acestuia.
Redactează contracte și oferte pentru clienții nostri, asigură acuratețea datelor acestora și le arhivează conform procedurilor interne.
Completează în CRM toate informațiile relevante
Solicită către Departamentul Financiar facturile aferente contractelor în desfășurare și menține legătura cu clienții nostri până la încasarea acestora.
Corelează facturile cu stadiul proiectului și oferă informații în acest sens atunci când i se solicită atât intern cât și extern.
Asigura suport clienților prin email și telefon.
Colaborează cu Departamentul de Vânzări și cel Operațional pentru a asigura succesul procesului de livrare și onboarding către client.

Ce oferim ?

Un cadru dinamic și motivant de ascensiune personală și profesională într-un domeniu aflat în plină dezvoltare.
Management modern și colectiv plăcut.
Asigurare medicala privata.
Bonuri de masa.
Laptop, telefon, mașină de servici.

International Work Finder rezolvă nevoia de forță de muncă necalificată și calificată cu care România se confruntă în ultimii ani.
Echipa noastră este formată din profesioniști cu o bogată experiență în identificarea omului potrivit la locul potrivit. În acest context, International Work Finder reprezintă o oportunitate pentru toate acele companii românești care își doresc angajați loiali, educați într-un sistem care respectă omul și meseria sa – sistemul de educație asiatic.
Recrutăm resurse umane din Nepal, India, Sri Lanka și alte piețe emergente în următoarele domenii de activitate: construcții, HORECA, agricultură, producție, curățenie, menaj, FMCG, SPA, grădinărit, îngrijire.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024