Gratis

Asistent Manager

GREEN PARK INVESTMENT & DEVELOPMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe foarte bune de SEAP sistemul de achiziții publice(Să filtreze solicitate licitație, să știe să participe la licitație), acesta este cel mai important aspect care dorim să aibă experiență buna.
  • Cunostinte foarte bune de gramatica pentru redactarea de scrisori oficiale;
  • Persoana organizata si disciplinata;
  • Persoana cu principii si valori morale;
  • Dornica de dezvoltare personala;
  • Bune cunoștinței de operare PC (Excel, Word, Powerpoint,etc);
  • Bune abilitați de comunicare, negociere, prezentareprofesionala, atitudine pro-activa
  • Cunoștință limba străine

Locatie punct de lucru: Strada Glodeni nr 12 sector 2

Descrierea jobului

• asigură legătura dintre persoana cu funcţie de conducere şipersoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia;
• se ocupă de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte şicereri sosite pe numele persoanei cu funcţie de conducere sinu numai;
• mentine comunicarea si relatia cu furnizorii externi si le ofera suport cand este cazul;
• organizează şi coordonează întâlniri şi conferinţe;
• concepe şi redactează documente, prezentări şi rapoarte;
• primeşte, înregistrează, scanează si arhiveaza documentecontabile şi juridice si le distribuie conform procedurilor interne;
• pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces;
• coordoneaza activitatea anumitor departamente conform Organigramei;

Beneficii:
  • 3.500 lei începând depinde de calificare .
  • Pranz la birou(avem o firmă de catering)
  • cafea/apa la birou)

Deținem 4 companii în domeniul peisaje , construcții , catering , medicale , consultanță.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024