Gratis

ASISTENT MANAGER

AIS CLINICS HOSPITAL

Candidatul Ideal

  • absolvent al unei forme de invățământ superioare
  • seriozitate și responsabilitate
  • aptitudinea de a lucra cu documente
  • planificare și organizare a operațiilor și activităților
  • inteligență – gândire logică, memorie
  • integritate morală;
  • abilităţi şi experienţă organizatorică;
  • capacitate de planificare şi prioritizare;
  • atenţie distributivă și la detalii;
  • abilităţi dezvoltate de comunicare scrisa si orala şi de a dezvolta relaţii interpersonale (în limba maternă precum şi într-o limbă de circulaţie internaţională);
  • motivare şi eficienţă;
  • capacitate de luare a deciziilor;
  • aspect plăcut;
  • bune cunoștințe de operare pe calculator:
- procesare text-Word
- calcul tabelar Excel
- programe de prezentare Power Point;

Descrierea jobului

  • asigură legătura dintre persoana cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia;
  • se ocupă de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte şi cereri sosite pe numele persoanei cu funcţie de conducere;
  • se ocupă de corespondenţa (email, fax, poştă ) persoanei cu funcţie de conducere şi redactează răspunsuri la aceasta (în măsura în care este abilitată să facă acest lucru);
  • stabileşte agenda de întâlniri zilnice ale managerului pe baza programului acestuia şi în limita timpului disponibil;
  • se ocupă de agenda de călătorie (bilete de avion, cazare la hotel, etc.);
  • întâmpină (şi conduce) persoanele pe care managerul urmează să le întâlnească;
  • organizează şi coordonează întâlniri şi conferinţe;
  • concepe şi redactează documente, prezentări şi rapoarte;
  • poate reprezenta managerul la întâlniri atunci când acesta nu este prezent;
  • primeşte înregistrează, scanează documente contabile şi le distribuie conform procedurilor interne;
  • pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces.
  • primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din societate
  • preia, înregistrează, distribuie la compartimentele implicate corespondența
  • îndosariază și arhivează corespondența primită din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați
  • redactează corespondența de afaceri necesară desfășurării activității zilnice
  • asigură transmiterii documentelor prin poșta, fax, e-mail
  • actualizează baza de date documente
  • procură rechizite și consumabile de birou și alte materiale necesare funcționării biroului
  • convoacă participanții la ședințele firmei
  • participă la ședințele de lucru și redactează minuta întâlnirilor
  • participă la organizarea evenimentelor din cadrul firmei
  • descarca CV-urile aplicantilor care au aplicat la posturile ofertate pe site-urile de recrutare
  • suna candidatii candidatii care au aplicat cu CV-uri si ofera relatii despre post, locatia postului si adresa la care trebuie sa se prezinte la interviu
  • preia candidatii care s-au prezentat la interviu
  • tine evidenta cu rezultatele de dupa interviu
  • arhiveaza aplicatiile fiecarei sesiuni de interviuri

Ais Clinics Hospital este un centru de diagnosticare, tratament si recuperare medicala infiitat in anul 2005, in scopul de a imbunatati starea de sanatate a oamenilor prin diagnostic precoce si solutie pentru pacient. In prezent, Ais Clinics numara patru clinici care deservesc mai mult de 25 de specialitati si care isi desfasuara activitatea in cladiri medicale moderne, dotate cu aparatura ultraperformanta si laborator de analize propriu.

Ais Clinics ofera prin intermediul experientei si profesionalismului cadrelor medicale, servicii de calitate superioara, pacientii putand beneficia de servicii medicale decontate de CASMB si AOPSNAJ, dar si contracost. In cadrul clinicilor medicale, pacientii pot efectua consultatii, invetigatii si tratamente prin metode de ultima generatie, pentru orice fel de afectiuni. In scopul de a aloca timpul ramas vietii private si bucuriilor de zi cu zi, dar si pentru a economisi durata de tratare a afectiunilor, a timpului pierdut in trafic sau a invoirilor de la locul de munca, Ais Clinics ofera servicii integrate de medicina de familie, medicina muncii, specialitati medicale si farmacii, toate in aceeasi locatie. Pacientii au la dispozitie servicii medicale complete precum : balneofizioterapie, kinetoterapie si recuperare medicala, cardiologie, chirurgie generala, dermato-estetica, dermato-venerologie, ecografie, endocrinologie, obstetrica – ginecologie, medicina de familie, medicina interna, medicina muncii, neurologie, oncologie, oftalmologie, ORL, ortopedie, pediatrie, pneumologie, psihiatrie, psihologie, radiologie, stomatologie, urologie, etc.

Farmaciile Ais Clinics prezente in fiecare locatie a grupului ofera posibilitatea eliberarii de medicamente compensate si gratuite, acestea fiind in cotract cu CASMB si OPSNAJ.

Echipa medicala Ais Clinics este una dedicata, stabila, unita si mai ales recunoscuta pentru serviciile complete de asistenta medicala, preventie si tratament oferite pacientilor sai pentru imbunatatirea starii de sanatate a acestora.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024