Gratis

Asistent Manager

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Persoana ideală pentru acest post:
  • Cunoașterea pachetului Ms Office,
  • Cunoștinte de contabilitate primară
  • Cunostinte in SEAP – licitatii publice
  • Cunostinte in REVISAL
  • Limba Engleza
  • Permis cat. B
  • Atentă la detalii
  • Personalitate energică,
  • Gândire pozitivă, amabilitate și eficiență
  • Persoană organizată, serioasă, responsabilă.

Descrierea jobului

Se oferă:

Salariu motivant.
Condiții foarte bune de muncă în cadrul unei echipe dinamice.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.