Gratis

Asistent Manager

GHV SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

Societate de prestari servicii in domeniul resurselor umane si a mobilitatii globale, suntem in cautarea unui Asistent Manager.

Cerinte:

- studii superioare, de preferat economice, juridice, resurse umane;

- cunostinte de contabilitate primara (sau dorinta de a invata);

- abilitati de lucru in pachetul Office (prepondeerent Word, Excel si Outlook);

- atentie distributiva si atentie la detalii;

- capacitate organizatorica foarte buna;

- limba engleza nivel mediu;

- de preferat permis de conducere categoria B si disponibilitate la deplasari in timpul programului;

- capacitate foarte buna de comunicare si relationare.

Descrierea jobului

Oferim:

Pachet salarial atractiv

Tichete de masa

Decontare abonament STB - Metrorex

Abonament Regina Maria

Traininguri si cursuri in vederea cresterii in companie

Mediu de lucru placut.

Informatii spulimentare:

Program Luni - Vineri 9:00 - 17:00

Compania noastra ofera servicii de consultanta in domeniul resurselor umane si a mobilitatii globale, astfel incat ai posibilitatea sa inveti tot ce tine de aceste domenii (payroll, admin, imigrare, fiscalitate, etc) si sa iei legatura cu oameni din toate colturile lumii.
Publicat 16 Mart. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 15 Apr. 2024