Gratis

ASISTENT MANAGER

OLSTRAL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Asistent Manager care să aducă un strop de creativitate in echipa noastra, cu energie pozitiva si cu capabilitatea de a găsi solutii noi intr-un mod independent!

Candidatul ideal:

- Studii medii sau superioare
- Limba engleza nivel mediu - avansat
- Constituie avantaj experienta in domeniul vanzarilor
- Energic, dinamic, bune abilități de comunicare și negociere.
- Ambiție, gândire pozitivă și dorintă de performanță;
- Creativitate, spirit de inițiativă, orientat spre rezultate și atingerea obiectivelor propuse;
- Capacitatea de a jongla cu multiple sarcini, de a le planifica, organiza și de a menține un zâmbet pe buze.
- Un suflet aventuros și o minte deschisă către provocări noi.
- Cunoștinte de operare PC – Word, Excel, navigare internet;
- Experienta in marketing si e-commerce reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati administrative:
- Maestru al Organizării: Asistentul Manager va fi arhitectul care pune bazele și fundația pentru o zi de lucru fără cusur. - - Va jongla cu calendarele, cu programările și va transforma haosul în armonie.
- Detectiv al Documentelor: Va naviga cu pricepere prin labirintul hârtiilor, sortând, etichetând și organizând documentele cu acuratețe și eficiență, precum un adevărat Sherlock Holmes al biroului.
- Vânător de Detalii: Va fi avocatul diavolului, asigurându-se că niciun detaliu nu scapă neobservat. De la rezervări de călătorie la comenzi de birou, nimic nu va trece neobservat sub radarul său vigilent.
- Arhitect al Reuniunilor: Va fi maestrul de ceremonii pentru întâlnirile noastre, transformând conferințele în evenimente captivante și productive.
- Maestru al Multitasking-ului: Va jongla cu multiple sarcini simultan, precum un artist cu mai multe proiecte în lucru. Va face acest lucru cu eleganță și eficiență, fără a pierde din vedere nicio minge în aer.
- Străjer al Secretelor: Va fi gardianul informațiilor sensibile și va păstra confidențialitatea cu sfințenie. Va proteja secretele companiei cu o vigilanță de neclintit și va fi un zid impenetrabil împotriva indiscreției.
Aceste sarcini administrative nu sunt doar rutină, ci oportunități de a-ți exersa creativitatea și de a aduce un strop de culoare în lumea gestionării administrative.

Atribuții din domeniul vânzărilor:
- Vânător de Oportunități Tehnologice: Asistentul Manager va fi exploratorul nostru curajos în jungla tehnologică, vânând cele mai noi și mai inovatoare utilaje CNC de pe piață.
- Ambasador al Soluțiilor CNC: Va transforma specificațiile tehnice într-o poveste fascinantă a transformării industriale.
- Conductor al Drumului spre Succes: Va fi ghidul nostru de încredere pentru clienți, oferindu-le suport și îndrumare în călătoria lor către eficiența și productivitatea maxime.
- Maestru al Relațiilor de Lungă Durată: Va fi arhitectul care construiește punți solide între companie și clienți, transformând tranzacțiile comerciale în parteneriate de lungă durată.
- Navigator prin Labirintul Tehnologic: Va traduce limbajul tehnologic într-o limbă accesibilă și clară pentru clienți, facilitând procesul de luare a deciziilor.
- Arhitect al Experienței de Cumpărare: Va fi maestrul care creează o experiență memorabilă pentru clienți, transformând fiecare interacțiune într-o călătorie plină de satisfacții și reușite.
- Inginer al Soluțiilor Personalizate: Va transforma visurile clienților în realitate, proiectând soluții care să le îndeplinească cu succes obiectivele și aspirațiile.
- Asistență în Administrarea Operațiunilor Zilnice: Va oferi suport managerial pentru operațiunile zilnice, inclusiv gestionarea documentației și a fluxului de lucru, comunicarea între departamente și rezolvarea problemelor operaționale.

Ce oferim?

- Salariu în concordanță cu sarcinile și implicarea de care dai dovadă
- Tichete de masă;
- Prime de sărbători;
- Mediu de lucru stimulativ si posibilități de dezvoltare profesională, dinamic si stimulant
- Telefon, laptop, masină de serviciu.
- Lucru cu tehnologii și utilaje de ultimă generație
- Echipă optimistă și plină de dorințe
- Posibilitatea de a contribui la creșterea și dezvoltarea unei companii în plină expansiune

Dacă ești pregătit/ă să aduci un aport unic și să te bucuri de fiecare moment într-o echipă plină de viață, trimite-ne CV-ul la adresa de e-mail iuliana.ghisea@olstral.com și haide să creăm împreună o poveste de succes!
Hai să aducem la viață idei minunate!

Suntem o echipă dinamica, dedicată și plină de viață, gata să îmbrățișeze noile provocări și să se bucure de fiecare reușită. Ne propunem să ne diferențiem prin excelență, inovație și angajament față de clienți.
OLSTRAL este o companie lider de înaltă tehnologie, situată în Brașov, specializată în fabricarea de piese CNC de înaltă precizie pentru industria aerospațială, precum și piese pentru industria hidraulică, aviație, industria de transmisii și echipamente medicale. Suntem o companie inovatoare, axată pe creșterea și dezvoltarea continuă.
În plus față de divizia de producție, gestionăm două unități suplimentare: Vânzări de mașini CNC pentru prelucrarea metalelor; Reparații, revizie completă, întreținere pentru mașini CNC pentru prelucrarea metalelor.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024