Gratis

Asistent Manager

S.C. TERRA GAZ CONSTRUCT S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, prezentabila, cu bune abilitati de comunicare, relationare si organizare, discreta, capabila sa gestioneze mai multe sarcini odata, rezistenta la stres si la program prelungit (daca este cazul).
Bune cunostinte de utilizare a PC: Word, Excel, Outlook.

Descrierea jobului

Asigurarea fluxului informational intre firma si clienti, intre toate departamentele organizatiei, folosind toate mijloacele de comunicare puse la dispozitie (telefon, fax, mail etc);
Tehnoredactarea diferitelor materiale, redactarea, sortarea si distribuirea corespondentei zilnice;
Organizarea protocolului intalnirilor dintre membrii organizatiei si reprezentantii altor organizatii.
Beneficii: se asigura transport, bonuri de masa.

Compania TERRA GAZ CONSTRUCT S.R.L. activeaza in domeniul constructiilor, avand un colectiv de profesionisti cu experienta si reputatie in domeniile in care isi desfasoara activitatea.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024