Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cunostinte medii/avansate de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
Cunostinte bune de limba engleza – scris si vorbit;
Experienta in activitati administrative/ secretariat/ asistent manager reprezinta un avantaj;
Aptitudini excelente de planificare si organizare;
Persoana sociabila, bune competente de comunicare, responsabila, atenta la detalii.

Descrierea jobului

Redactarea emailurilor, diferitelor documente solicitate de management;
Oferirea suportului necesar membrilor echipei in diverse activitati;
Primirea colaboratorilor, activitati de protocol, stabilirea intalnirilor;
Centralizarea si structurarea informatilor interne cat si a documentelor;
Participarea, alaturi de directorul general la anumite sedinte si proiecte;
Intocmirea si gestionarea contractelor de colaborare intre societate si diversi furnizori de servicii;
Asigurarea suportului administrativ pentru companie;

IG Watteeuw este o companie multinationala cu capital Belgian, parte a grupui BMT. IG Watteeuw Romania produce roti dintate si componente pentru cutii de viteza, transmisii pentru trenuri, metrouri, compresoare, vapoare si alte echipamente industriale de inalta precizie, adresate clientilor de notorietate din piata externa. Detinem si utilizam echipamente CNC de ultima generatie si personal cu inalt nivel de calificare si cunostinte. Ne concentram pe continua inovare, imbunatatire si standardizarea proceselor pentru a aduce mai multa valoare companiei noastre. Angajatii companiei beneficiaza de autonomie intr-un mediu de lucru bazat pe calitate, productivitate, securitate si inspiratie. Dezvoltarea, cresterea nivelului de cunostinte, flexibilizarea, implicarea, deschiderea si respectul reprezinta cheia catre obtinerea unei afaceri stabile si a excelentei operationale.

Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022