Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 13 Dec 2019 | Expiră 16 Dec 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte solide operare PC si Microsoft Office: Excel, Word si Power Point
- Cunostinte de baza limba engleza
- Persoana punctuala si organizata
- Capacitatea de a lucra in ritm alert
- Capacitate dezvoltata de comunicare

Descrierea jobului

- Raspunde de secretariat
- Gestionarea apelurilor telefonice corespondenta (scrisa si electronica)
- Intocmire/gestionare contracte client si frunizori
- Intocmire oferte de pret, situatii lucrari si rapoarte
- Ordonare si arhivare documente
- Administrare personal (adeverinte, pontaj, etc.)

Sediul nostru se afla situat in: Popesti - Leordeni, Sos. Oltenitei, nr. 202D, Ilfov

  • Salariu este intre 3000 - 4000 lei/lunar net in functie de abilitatile dobandite si evolutia profesionala.
  • Telefon contact 0730612742

Societatea Davin Clean S.R.L. este o societate cu capital privat orientata catre nevoile clientului si serviciului de protectie a mediului prin tehnologie ecologica.

Domeniul principal de activitate al societatii il reprezinta eliminarea deseurilor si a apelor uzate; salubritate si activitati similare.

Expirat
Asistent Manager  -  SC DAVIN CLEAN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles