Gratis

ASISTENT MANAGER SIZEER - Targoviste

Marketing Investment Group RO SRL

Candidatul Ideal

Dacă ești:
  • responsabil și comunicativ,
  • ai cel puțin 1 an experiență pe poziția de asistent manager,
  • ai condus efectiv echipe de vânzări,
  • lucrezi independent și organizat iar nivelul de limbă engleză este unul bun,
  • iți place să lucrezi cu oamenii,
  • apreciezi stabilitatea și dorești să lucrezi cu branduri cunoscute.
Nu ezita să aplici!

Descrierea jobului

Noi oferim:
  • Pachet salarial format din: salariu fix (peste media pieței) + comision lunar la atingerea targetelor lunare ale magazinului,
  • Bonuri de masă,
  • Training specializat,
  • Dezvoltare și posibilitatea promovării în interiorul companiei,
  • Lucrul într-o echipă profesionistă,
  • Program de lucru flexibil, în ture,
  • Reduceri la produsele comercializate.
Responsabilitățile tale:
  • Suport complet oferit directorului de magazin în toate activitățile de la locul de munca,
  • Organizarea tuturor sarcinilor din magazin precum și realizarea planului de vânzări zilnic,
  • Supervizarea și dezvoltarea personalului din subordine prin training-uri susținute și programe de evaluare,
  • Oferirea unui customer service de exceptie, în concordanță cu cerințele companiei.

Sizeer este o companie multibrand, cu clienți care cresc de la an la an. În mai mult de 100 de magazine, vei găsi branduri de top cum ar fi: Nike, Adidas, Reebok, Timberland, Puma, Vans, Converse, New Era sau O`Neill, care sunt lideri de piață în cele mai bune centre comerciale din Polonia. Pe 17 Decembrie 2013 am deschis primul magazin Sizeer în Germania. Din acel moment a început expansiunea internațională. Până în acest moment, am reușit deschiderea de noi magazine Sizeer in Germania, Cehia, Slovacia, Lituania si Letonia, România, Bulgaria, Croația, Ungaria ș.a
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024