Gratis

Asistent Manager SIZEER - AFI COTROCENI

Marketing Investment Group RO SRL

Candidatul Ideal

Dacă ești:
  • responsabil și comunicativ,
  • ai cel puțin 1 an experiență pe poziția de asistent manager,
  • ai condus efectiv echipe de vânzări,
  • lucrezi independent și organizat iar nivelul de limbă engleză este unul bun,
  • iți place să lucrezi cu oamenii,
  • apreciezi stabilitatea și dorești să lucrezi cu branduri cunoscute.
Nu ezita să aplici!

Descrierea jobului

Noi oferim:
  • Pachet salarial format din: salariu fix (peste media pieței) + comision lunar la atingerea targetelor lunare ale magazinului,
  • Bonuri de masă,
  • Training specializat,
  • Dezvoltare și posibilitatea promovării în interiorul companiei,
  • Lucrul într-o echipă profesionistă,
  • Program de lucru flexibil, în ture,
  • Reduceri la produsele comercializate.
Responsabilitățile tale:
  • Suport complet oferit directorului de magazin în toate activitățile de la locul de munca,
  • Organizarea tuturor sarcinilor din magazin precum și realizarea planului de vânzări zilnic,
  • Supervizarea și dezvoltarea personalului din subordine prin training-uri susținute și programe de evaluare,
  • Oferirea unui customer service de exceptie, în concordanță cu cerințele companiei.

Sizeer este o companie multibrand, cu clienți care cresc de la an la an. În mai mult de 100 de magazine, vei găsi branduri de top cum ar fi: Nike, Adidas, Reebok, Timberland, Puma, Vans, Converse, New Era sau O`Neill, care sunt lideri de piață în cele mai bune centre comerciale din Polonia. Pe 17 Decembrie 2013 am deschis primul magazin Sizeer în Germania. Din acel moment a început expansiunea internațională. Până în acest moment, am reușit deschiderea de noi magazine Sizeer in Germania, Cehia, Slovacia, Lituania si Letonia, România, Bulgaria, Croația, Ungaria ș.a
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024