Gratis

Asistent Manager si Logistica

PIANO LOG IMPEX

Candidatul Ideal

Caracteristicile necesare postului de team leader:
-experienta anterioara de coordonare angajati de minim 2-3 ani
-mentinerea unitatii echipei prin promovarea intereselor companiei
-capacitate de implicare organizare si coordonarea unei zile de lucru
-abilitati digitale , lingvistice si culturale
-capacitate de a conlucra intr un mediu dinamic dar totodata a care implica un nivel de stres accentuat

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Titularul postului are rolul de a asigura executarea in cele mai bune conditii a comenzilor contractate de la clienti, precum si de luare a deciziilor in negocierea preturilor si conditiilor de transport cu clientii / parteneri straini in derularea comenzii de transport intern / international;

- Executa comenzile de transport transmise de clienti, fax/ email.
- Pastreaza legatura cu clientii telefonic/ email.
- Prospecteaza permanent piata transporturilor in vederea identificarii clientilor
- Intocmeste dosarele cu toate documentele necesare pentru transport

PIANO LOG IMPEX este o companie cu capital integral privat romanesc .Avem o echipa cu experienta in domeniul transporturilor interne si internationale de transport de marfuri , cu un portofoliu de peste 500 de clienti . Compania ofera posibilitatile de dezvoltare si asimilare de cunostiinte tehnice si de abiliati de negocirere etc.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024