Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Asistent manager si back-office vanzari

Cesrom
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Persoana prietenoasa, comunicare buna, cunostinte operare PC (pachetul Microsoft Office), cunoscator de limba germana sau engleza.

Descrierea jobului

Job - asistent manager
Responsabilitati-contact cu clientii, intocmire oferte, planing, comenzi, secretariat.
Beneficii - salariu motivant, tichete de masa.
Mediu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de lucru relaxat.

Descrierea companiei

Firma cu capital german cu activitate in domeniul productiei si comercializarii articolelor de feronerie.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 27 Mai 2024
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.