Gratis

Asistent Manager/ Receptie

Cutick Nails S.R.L.

Candidatul Ideal

Echipa Queen House Bucharest isi mareste echipa si este in cautare de persoane pentru postul de Asistent Manager/ Receptie. Ne dorim ca noul coleg/ noua colega sa devina parte din proiectele pe care le avem planificate in urmatoarea perioada. Cautam cei mai buni oameni, iar pentru acest lucru oferim un pachet salarial atractiv, peste media pietei, incercand sa avem cea mai buna echipa.

Astfel, te așteptăm la interviu dacă îndeplinești criteriile de mai jos:
▪ disponibilitate de lucru: zilnic
▪ ești sociabilă, cu o atitudine prietenoasă
▪ ești o persoană zâmbitoare, pozitivă și calmă
▪ atenție la detalii & atenție distributivă
▪ abilități de comunicare atât cu clientii cât și cu membrii echipei
▪ atitudine pozitivă și comportament adecvat pentru o relaționare non-conflictuală cu clientii & colegii
▪ capacitate de organizare și coordonare a activității
▪ cunostinte de limba engleza.
▪ cunostinte de operare PC (word/excel).
▪ abilitati promovare in social media

Descrierea jobului

Reаlizаreа si confirmаrеа prоgrаmаrilоr.
Intаmpinаrea cliеntilоr si dirеctionаrеa аcestоrа confоrm prоgrаmаrilor.
Încasarea contravalorii serviciilor efectuate și eliberarea de bonuri fiscale/ facturi.
Înregistreaza in softul intern (smart bill) facturile primite, gestioneaza stocurile de materiale.
Realizarea zilnica a registrului de casa si a condicii de prezenta.
Gestionarea fluxului de documente in salon.
Ofera feed-back managerului despre situatiile speciale intampinate atat in relatia cu clientii, cat si cu echipa.
Atributii in ceea ce priveste casieria si activitatea de secretariat.
Suport pentru realizarea comenzilor catre furnizori;
Promovare servicii pe paginile de social media.
Monitorizare si plasarea recurenta a comenzilor de birotica & papetarie, protocol
Activitati administrative specifice zonei de receptie (primire/ expedirere colete, plicuri, distribuirea lor in sediu)
Activitati HR privind documentele administrative (SSM, concedii, pontaje, adeverinte, fise post).
Suport pentru departamentul Sales BackOffice.

Oferim:
-Pachet salarial atractiv.
-Servicii de infrumusetare gratuite in cadrul salonului.
-Discount la achzitia produselor de infrumusetare.
-Siguranta si stabilitate pe termen lung.

Queen House Bucharest este primul salon din Bucuresti specializat exclusiv pe servicii de manichiura/pedichiura pentru clientele noastre. Salonul a fost deschis la inceputul anului 2021 si este localizat in zona Dorobanti, sector 1.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024