Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Asistent Manager proiect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Student an terminal sau licență în domeniul construcțiilor.
• Candidatul trebuie să posede cunoștințe despre mijloacele și metodele de construcție actuale.
• Are capacitatea de a comunica bine - atât verbal, cât și în scris.
• Experiență cu Microsoft Office Suite (Word, Excel, Outlook și proiect).

Descrierea jobului

• Asistați managerul de proiect în toate etapele de construcție a proiectului.
• Asistență în elaborarea estimărilor costurilor pentru proiectele desemnate.
• Solicitați și obțineți oferte pentru anumite proiecte.
• Emiterea de subcontracte și comenzi de achiziție după aprobarea de către Managerul de Proiect.
• Asistență pentru obținerea de avize necesare lucrării.
• Pregătiți, expediați și monitorizați jurnalele pentru urmărirea documentelor contractuale, a ofertelor, cererea de informații, comenzile de schimbare de materiale după cum este necesar pentru a finaliza proiectul cu succes.
• Asistați la demararea tuturor planurilor de proiect, subcontractărilor, comenzilor de materiale, corespondența zilnică, depunerile și toate celelalte documente legate de proiect și menținerea un set complet și precis.
• Țineți managerul de proiect complet informat în timp util cu privire la toate domeniile problematice ale proiectului.
• Mențineți relații bune cu proprietarul, arhitectul, inginerii, subcontractorii, furnizorii, autoritățile municipale și personalul companiei implicate în proiect.

SC NORTEK TRUST AG SRL BACĂU este o companie românească cu capital integral privat. Firma este înființată în anul 2007 având ca obiect de activitate antreprenoriatul general pentru lucrări de construcții.

NORTEK TRUST AG este partenerul ideal pentru orice client care își dorește un antreprenor cu experiență, capabil să-și asume calitatea și siguranța investiției în termenul stabilit.

Pentru atingerea obiectivelor propuse, firma noastra ofera si garanteaza un pachet complet de servicii de specialitate in domeniul antreprenoriatului general pentru constructii civile si industriale, servicii certificate tehnic si calitativ conform normelor legale existente.

Obiectivul principal al firmei îl reprezintă satisfacerea celor mai exigente gusturi ale clienților fără a scădea calitatea și siguranța produsului final, calitate certificată prin implementarea standardelor de calitate ISO 9001.

NORTEK TRUST AG este compania care în cei 10 ani de existență a pus bazele unei echipe de 140 de profesioniști în domeniul construcțiilor și a unui parc propriu de utilaje și echipamente de înaltă performanță, cu ajutorul cărora poate executa orice lucrare de construcții la cele mai înalte standarde de calitate.

Expirat
Asistent Manager proiect  -  SC NORTEK TRUST AG SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles