Gratis

Asistent Manager Proiect Constructii

HIDROIZOLATII REM S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Rolul tau:

Asistent Manager Proiect Constructii pentru constructii de hale pe structuri metalice si de
beton la cele mai inalte standarde, pentru diferite aplicatii: hale industriale, centre comerciale
si de retail,mall-uri

Cunostinte si calificari necesare:
  • Studii superioare tehnice finalizate – domeniul constructiilor civile si industriale constituie un avantaj,
  • Cunostinte avansate de operare PC,
  • Autocad constituie avantaj,
  • Permis de conducere categoria B,
  • Capacitatea de organizare si prioritizare,
  • Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa,
  • Rigurozitate si atentia pentru detalii,
  • Disponibilitate la deplasari,
  • Cunostinte de management.
Experienta de munca:
  • Experienta specifica relevanta in gestionare de santiere.

Descrierea jobului

JOB-ul tau | Principalele atributii includ, dar nu se limiteaza la:
  • Analiza documentelor si a datelor de intrare (contractul de executie, proiectul, caietele
  • de sarcini etc),
  • Identificarea materialelor si echipamentelor principale care intra in componenta santierelor, caracteristicile tehnice/cantitati, etc,
  • Mentinerea legaturii cu furnizorii de echipamente si servicii,
  • Intocmirea cererii de oferta pentru echipamente si lucrari in subantrepriza si le compara cu ofertele intocmite intern,
  • Realizarea si implementarea graficelor de lucru ale echipelor de montaj,
  • Alocarea echipelor de montaj in functie de prioritati,
  • Tinerea evidentei decontarii contractelor,
  • Oferirea de suport echipei de proiect in legatura cu orice aspect legat de contract si buna functionare a acestora,
  • Participarea la elaborarea rapoartelor, situatiilor de lucrari,
  • Se ocupa de transmiterea completa si corecta a documentelor catre destinatarii adecvati,
  • Asigura respectarea termenelor impuse.
Beneficii:
  • Pachet financiar competitiv domeniului,
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala,
  • Acces la formare profesionala.

  • HIDROIZOLATII REM este o companie in plina dezvoltare in domeniul constructiilor.
  • Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.
  • Astept CV-ul, daca indeplinesti criteriile pentru acest post, te voi contacta pentru a stabili o prima intâlnire si pentru a te cunoaste.
  • Prin trimiterea aplicatiei tale pentru acest anunt de angajare iti exprimi acordul de a fi
  • contactat prin e-mail, telefon sau prin alt mijloc de comunicare, de catre unul dintre reprezentantii nostri, cu scopul de a-ti oferi mai multe detalii despre postul vizat, de a stabili un interviu, o intalnire sau o discutie ulterioara privitoare la oportunitatea de angajare. Pentru mai multe detalii privind utilizarea datelor personale, te rugam sa citesti politica noastra de confidentialitate.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024