Gratis

ASISTENT MANAGER PENTRU SANTIER CONSTANTA

CON-A

Candidatul Ideal

  • De preferat studii medii economice sau absolvent/ă al/a Facultății de Construcții / Facultății de Științe Economice
  • Experiența în rol similar (ca asistent manager pentru șantier) este un avantaj important
  • Cunoştinţe bune de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel)
  • Aptitudini de comunicare orală şi scrisă
  • Cunoştinţe de gestionare/arhivare documente
  • Atenție în redactarea documentelor și în gestiunea datelor
  • Motivare şi interes profesional în ceea ce întreprinde
  • Bun management al timpului
  • Capacitate de coordonare a unei activităţi complexe
  • Receptivitate la solicitările profesionale (capacitate de mobilizare pentru finalizarea sarcinilor);
  • Responsabilitate
  • Flexibilitate în abordarea problemelor
  • Creativitate şi ingeniozitate în iniţierea unor acţiuni.

Descrierea jobului

Locație: Șantier Constanța
Departament: Execuție

Rolul tău în echipa noastră (responsabilitățile tale):

- transmiterea integrală şi în timp util a informaţiilor către Șeful de Șantier și Managerul de Proiect
- transmiterea completă şi corectă a documentelor către destinatarii adecvaţi
- planificarea şi organizarea operaţiilor şi activităţilor
- culegerea, clasificarea şi interpretarea informaţiilor
- păstrarea în ordine a tuturor documentelor şi corespondenţei specifice
- distribuirea către colegi a actelor şi directivelor care le sunt adresate
- organizarea întrevederilor angajaţilor
- întocmirea zilnică a pontajelor
- întocmirea zilnică a listelor cu toate persoanele cazate pentru șantier
- transmiterea în original a avizelor care atesta marfa livrată în șantier împreună cu facturile aferente
- lecturarea şi repartizarea corespondenţei primite (electronică şi pe suport de hartie), în firmă
- primirea persoanelor care doresc să ia legătura cu conducerea, asigurarea protocolului
- operare de date, în format electronic.

Beneficii

Pachet de beneficii complex, care recompensează rezultatele și vine în întâmpinarea așteptărilor candidaților (tichete de masă, prime ocazionale, prime de recomandare etc.)
Posibilitatea de a performa într-un mediu de muncă dinamic cu proiecte care oferă dezvoltare și stabilitate profesională.
Reduceri la servicii medicale, asigurări medicale.
Reduceri la achizițiile de produse și servicii de la comercianții parteneri.
7Card.
Bookster.
Parteneriat bancar.
Dezvoltare profesională (programe de practică, internship, mentorat, cursuri).

Contact 0725 346 024
E-mail: cariere@cona.ro

CON-A este o firmă românească cu capital integral privat, fondată în anul 1990. În prezent CON-A este compania-mamă a unui grup de firme cu peste 1.000 de angajați și un portofoliu de lucrări de peste un miliard de euro. Principalele servicii oferite sunt: antreprenoriat general pentru construcții civile și industriale, proiectare, execuție, instalații electrice și mecanice, furnizare de materiale și structuri pentru construcții. CON-A este cel mai experimentat constructor român pe segmentul proiectelor industriale, cu peste 110 fabrici construite de-a lungul celor 33 de ani de experiență pe piață.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024