Gratis

Asistent Manager Pentru Salon Infrumusetare

ROSE GARDEN STORE S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta minima de 2 ani intr-un rol similar in domeniul saloanelor de frumusete sau al industriei beauty.
  • Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii, atat personal cat si la telefon.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune si de a gestiona multiple sarcini in acelasi timp.
  • Orientat catre detalii si atentie la nevoile clientilor.
  • Cunostinte de baza in utilizarea computerului si a sistemelor de programare.
  • Limba engleza obligatoriu la nivel avansat.

Descrierea jobului

Descrierea Pozitiei:

Suntem in cautarea unui Asistent Manager in domeniul Beauty dedicat si experimentat in domeniul frumusetii pentru a se alatura echipei noastre.

Responsabilitati:
  • Primirea si gestionarea apelurilor telefonice, programarii si confirmarii acestora.
  • Oferirea unui serviciu de receptie profesionist si prietenos, creand o prima impresie pozitiva pentru toti clientii.
  • Asigurarea unui flux de lucru eficient la receptie si coordonarea programarilor pentru a maximiza eficienta si satisfactia clientilor.
  • Colaborarea stransa cu managerul salonului in gestionarea stocurilor, aprovizionarii si alte sarcini administrative.
  • Fidelizarea clientilor prin oferirea unui serviciu excelent si raspuns prompt la intrebarile si solicitarile acestora.
  • Se va ocupa de paginile Social-Media ale salonului.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a face parte dintr-un mediu dinamic si pasionat de industria frumusetii.
  • Dezvoltare profesionala continua si oportunitati de avansare in cadrul companiei.
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Daca sunteti interesat sa va alaturati echipei noastre si sa contribuiti la succesul nostru in domeniul frumusetii, ne puteti contacta la 0722224558. Va multumim pentru interesul manifestat!
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024