Gratis

Asistent manager​ part-time​, zona Gheorghe Sincai Sector 4

LDS PROPERTY CONSULTING S.R.L.

Descrierea jobului

Noi suntem o firma ce activeaza in domeniul imobiliarelor si cautam un nou coleg/a care sa indeplineasca urmatoarele:

-cunoastere limbii engleze la nivel conversational (obligatoriu)

-competente digitale (Word, Excel)

-dorinta de invatare

Jobul presupune scanarea de documente, redactarea documentelor, plata facturilor, preluare apeluri telefonice, preluarea e-mail-urilor , transmiterea index-urilor pentru gaz si curent, mentinerea relatiilor cu clientii, rezolvarea diferitelor situatii ce pot aparea, etc.

Experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj, suntem dispusi sa te invatam tot ce trebuie sa stii.

Programul de lucru este part-time de la 9:30-14:00, salariu atractiv cu posibilitati de avansare.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024