Gratis

ASISTENT MANAGER ORADEA SI PITESTI

TERRANOVA

Candidatul Ideal

-Studii superioare
-Cunostinte de limba engleza si/sau italiana constituie avantaj
-Experienta in activitatea de comert, de preferat in domeniul confectiilor
-Abilitati de comunicare, spirit de echipa
-Persoana sociabila, optimista si energica
-Capacitate de concentrare, atentie sporita
-Disponibilitate de lucru in schimburi
-Disponibilitate de lucru in week-end (ocazional)
-Cunostinte utilizare PC, casa de marcat, POS bancar

Descrierea jobului

-Planificarea, coordonarea si conducerea intregii activitati desfasurate in cadrul magazinului
-Urmarirea aplicarii politicilor si strategiilor comerciale ale firmei
-Respectarea procedurilor de organizare si a tehnicilor de vanzare
-Prezentarea gamei de produse catre clienti si consilierea acestora
-Urmarirea vanzarilor si sustinerea lor, atingerea targhetelor de vanzari
-Observarea concurentei si a pietei
-Intocmirea de situatii si rapoarte privind activitatea magazinului
-Integrarea noilor angajati, organizarea si instruirea personalului din subordine
-Solutionarea si informarea sefului direct de orice reclamatie venita din partea unui client
-Verificarea marfii din magazin si depozit

Descrierea companiei

Magazin articole imbracaminte brand international
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024