Gratis

Asistent Manager moto Honda

Asko International SRL

Candidatul Ideal

Cum ni te imaginăm?
  • Ești atent(ă) la cele mai mici detalii și îți place să faci lucrurile cât mai bine;
  • Ai cunoștințe foarte bune de operare pachet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Îți place să comunici și să rezolvi încurcături;
  • Poți respecta termenele limită, regulile și procedurile Honda by Asko Group;
  • Dacă ai un minimum de experiență în departamentul de administrativ/ logistică, ai deja avantaj

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci?
  • Gestionezi actele motocicletelor vândute;
  • Te ocupi de emiterea facturilor proforme și fiscale;
  • Actualizezi zilnic evidența motocicletelor rezervate;
  • Trimiți către departamentul financiar-contabil informații/ situații cu privire la fluxul de vânzări;
  • Încasezi în numerar/ card avansurile pentru motociclete;
  • Te vei ocupa de necesarul de consumabile și birotică;
  • Vei întocmi situații specifice departamentului (foi de parcurs, alimentări cu combustibil etc);
  • Te vei ocupa de buna funcționare a showroom-ului și vei întâmpina vizitatorii... cu un zâmbet :)

Ce beneficii ai la Honda by Asko Group?
  • Pachet salarial corelat cu performanțele individuale și de echipă;
  • Liber de sărbători;
  • Cadou pentru ziua de naștere (500 lei);
  • Team building în cursul săptămânii;
  • Discount la manoperă și piese pentru autoturismul propriu;

Program: de luni până vineri de la 09:00 - 18:00 (1h pauză de masă)
Locație: Bd.Iancu de Hunedoara, nr.48, sector 1, București (Crystal Tower)

Descrierea companiei

www.asko.ro

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024