Gratis

Asistent manager / marketing

ROYAL PRE INVEST SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ar trebui să aibă o pasiune pentru industria auto, să fie organizat, proactiv și să aibă abilități bune de comunicare.
Dacă te regăsești în această descriere și ești pregătit să aduci contribuții valoroase în echipa noastră, te invităm să ne trimiți CV-ul tău.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să construim împreună!

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului includ:
* Menținerea unei evidențe precise a stocului de mașini, asigurându-se că informațiile sunt actualizate constant.
* Pregătirea dosarelor auto în conformitate cu standardele noastre de calitate și conformitate legală.
* Introducerea ofertelor de creditare, colaborând cu instituțiile financiare partenere pentru a facilita procesul de achiziție.
* Postarea anunțurilor pe diverse rețele de socializare pentru a maximiza vizibilitatea și promovarea vehiculelor disponibile.
* Obligatoriu permis de conducere

Suntem o companie de vânzări de autoturisme autorulate care își desfășoară activitatea pe piață începând din anul 2015. Ca dealeri autorizați, ne angajăm să oferim clienților noștri cele mai bune autoturisme și servicii de înaltă calitate. Ne străduim să asigurăm că experiența fiecărui client este una perfectă, punând accentul pe transparență, integritate și satisfacția totală a acestora.

Echipa noastră este formată din profesioniști tineri, ambițioși și dedicati, care sunt pasionați de industria auto și care lucrează în mod constant pentru a oferi soluții personalizate și adaptate nevoilor fiecărui client. Suntem mereu în căutarea celor mai bune modalități de a ne îmbunătăți și de a ne adapta la schimbările din piață, fiind în continuă dezvoltare și creștere.

La Royal Autohouse punem accentul pe relațiile pe termen lung cu clienții și pe construirea unei reputații solide în comunitatea noastră. Astfel, daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, te invitam sa ne trimiti CV-ul tau.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024