Gratis

Asistent Manager (Limba Greaca)

EXTRAMALL INTERNATIONAL GROUP

Candidatul Ideal

Locatie punct de lucru: Bucuresti / Sema Parc

 Persoana organizata si disciplinata;
 Persoana cu principii si valori morale;
 Cunoscator/Cunoscatoare de limba GREACA - obligatoriu;
 Dornic/a de dezvoltare personala;
 Bune cunoștinței de operare PC (Excel, Word, Powerpoint,etc);
 Bune abilitați de comunicare, negociere, prezentare profesionala, atitudine pro-activa

Descrierea jobului

 asigură legătura dintre persoana cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul
organizaţiei sau din afara acesteia;
 mentine comunicarea si relatia cu furnizorii externi si le ofera suport cand este cazul;
 organizează şi coordonează întâlniri şi conferinţe;
 concepe şi redactează documente, prezentări şi rapoarte;
 primeşte, înregistrează, scanează si arhiveaza documente contabile şi juridice si le
distribuie conform procedurilor interne;
 pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces;
 coordoneaza activitatea anumitor departamente conform Organigramei;

Beneficii:
 Salariu confidential ( stabilit in urma interviului )
 Bonuri de masa
 Cafea/apa la birou
 Laptop si telefon de munca
 Team building
 Training de specialitate

Compania ExtraMall este prezenta pe piata de teleshopping din Romania din anul 2017, promovand produse diverse pentru uz casnic, suplimenti alimentari si produse de ingrijire corporala.

Avem sediul in Sema Park foarte aproape de statia de metrou Petrache Poenaru.

Mai multe detalii despre produsele comercializate de EXTRAMALL INTERNATIONAL GROUP pot fi consultate accesand site-ul nostru, www.extramall.ro
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024