Gratis

Asistent manager cunostinte limba ITALIANA

S.C. PERSONNEL SELECT SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane gata să întregească echipa noastră, de aceea solicităm să ai:

-Cunoștințe de limba de italiană-Obligatoriu

-Experiența în domeniu (reprezintă un avantaj)
-Abilități de organizare, coordonare și prioritizare a responsabilităților

Descrierea jobului

Ca asistent manager vei ține legătura directă cu managerul companiei și vei îndeplini activități de secretariat precum:
- Primirea, gestionarea, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂îndosarierea și arhivarea documentelor
- Pregătirea programărilor pentru organizarea deplasărilor personalului
- Recepție
- Emiterea comenzilor pentru produsele necesare companiei
- Responsabilitate logistica
- Întocmirea de rapoarte, analize și prezentări

PERSONELL SELECT este o agenție de plasare a forței de muncă ce se ocupă predominant cu furnizarea de personal calificat pentru proiecte din domenii precum: petrol și gaze, construcții industriale, construcții navale.

Cei 10 ani de experiență ne-au ajutat să fim mereu pregătiți să oferim sfaturi și consultanță pentru găsirea unui job cât mai potrivit.

Oferim seriozitate, transparență și suport pe întreaga perioadă a colaborării.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024