Gratis

Asistent manager - Clinica dermatologica

Coquette Beauty Clinique

Candidatul Ideal

  • Capacitatea de a lucra in echipa.
  • Dorinta de a invata lucruri noi.
  • Sociabilitatea si abilitatile de comunicare aduc puncte in plus.

Descrierea jobului

Atributiile postului de asistent manager:
  • preluarea clientilor
  • programarea telefonica a clientilor
  • preluare apeluri telefonice
  • contabilitate primara
  • gestionarea comenzilor
Daca vrei sa te alaturi unei echipe tinere si entuziaste, sa beneficiezi de conditii de lucru la standarde occidentale, sa ai o salarizare avantajoasa te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa office@coquette.ro

De 19 ani în România și cu o experiență internațională de 16 ani în epilare definitivă.
5 clinici de epilare definitivă, în 5 orașe: București, Cluj, Brașov, Constanța, Timișoara.
12 terapeute cu experiență în epilare definitivă cu laser.
11 lasere performante Cynosure considerate standardul de aur în epilare definitivă.
Peste 9000 de clienți și cliente și zeci de milioane de centimetri pătrați de piele înfrumusețată prin epilare definitivă.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024