Gratis

Asistent manager - Bucuresti

TECVIVO SRL

Candidatul Ideal

Las Vegas isi mareste echipa administrativa si cauta coleg/a la sediul de birouri din Bucuresti.

Daca te regaesti in urmatoarea descriere, te asteptam sa aplici:
  • Persoana comunicativa, diplomata cu atitudine pozitiva;
  • Persoana proactiva, organizata si cu capacitate ridicata pentru planificare si prioritizare a sarcinilor;
  • Persoana orientata catre comunicarea cu oamenii;
  • Capacitate de rezolvare independenta a situatiilor aparute;
  • Cunoasterea pachetului Micosoft Office, Outlook la un nivel avansat;
  • Reprezinta un plus, experienta in colaborarea cu firmelor de curierat
  • Reprezinta un plus, experienta pe un rol similar.

Descrierea jobului

Responsabilitatile pricipale vor fi: ​
  • Preluarea, inregistrarea si distribuirea documentelor catre sediile din tara;
  • Mentinerea comunicarii cu colegii din Brasov ce fac parte din acelasi departament;
  • Întocmirea Awb-urilor pentru corespondenta din cadrul Companiei;
  • Intocmirea diverselor rapoarte si tabele;
  • Gestionarea relatiei cu diversi furnizori externi;
  • Intampinarea şi însoţirea vizitatorilor;
  • Anuntarea vizitelor către conducere şi/sau angajaţii relevanţi;

Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele Companiei;

Beneficii:
  • Salariu fix motivant;
  • Tichete de masa in valoarea de 30 lei/zi;
  • Abonament medical privat la Regina Maria;
  • Abonament sala de fitness;
  • Bonus pentru recomandarile in cadrul companiei.

Suntem compania cu cea mai dinamică dezvoltare pe teritoriul României în domeniul jocurilor de noroc si ne propunem să menținem un ritm accelerat de creștere. Obiectivul nostru este acela de a deveni operatorul cu cea mai vastă rețea de locații de pe teritoriul național. Cu peste două decenii de prezență în industria jocurilor de noroc din România, am reușit să aducem esența și entuziasmul specific Las Vegas-ului american mai aproape de clienții noștri prin intermediul a peste 300 de locații deschise în întreaga țară. Ca răspuns la solicitările clienților, ne-am completat oferta de servicii prin lansarea unui cazinou online 100% românesc, care a cunoscut o creștere fulminantă.
Venim în întâmpinarea clienților cu servicii de calitate și cu o ofertă diversificată. Portofoliul nostru include pariuri sportive, jocuri de cazinou și sloturi, pariuri virtuale, poker și multe altele, toate acestea contribuind la recrearea atmosferei autentice a cazinourilor din Las Vegas. Angajamentul nostru față de inovație și excelență este sprijinit de o echipă dedicată și dinamică, compusă din peste 2000 de profesioniști pasionați. Punem accent pe creșterea și dezvoltarea continuă a organizației noastre. Te invităm să te alături echipei noastre!
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024