Gratis

Asistent Manager Backoffice - limba germana

Tedi Retail Shop S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară într-un rol similar în domeniul vânzărilor sau al back-office-ului
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie într-un mediu dinamic
  • Cunoștințe solide de operare a computerului și a programelor Microsoft Office
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona eficient sarcinile multiple
  • Limba germana fluentă, atât în vorbire, cât și în scris

Descrierea jobului

  • Sprijin în cadrul sarcinilor strategice și operative în activitatea de comercializare
  • Traducerea informarilor, instructiunilor venite din germania si transmiterea catre magazine
  • Asigurarea unei comunicări eficiente între departamentul de vânzări și angajatii din filiale
  • Sprijin în privința corespondenței interne și externe în limba germană
  • Asigurarea respectării politicilor și procedurilor interne
  • Procesarea facturilor în sistemul nostru intern

Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și pasionată de vânzări, te invităm să aplici pentru poziția de Asistent Vânzări Back-office. Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru continuu.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024