de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mar 2019 | Reactualizat 16 Apr 2019 | Expiră 17 Apr 2019

Asistent Manager / Back-office Sales Assistant, ERP & Excel

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Foarte bune cunostinte si rapiditate in operare - pachetul Microsoft Office,in special Word, Excel.
- Operare telefonie, e-mail, birotica de birou;
- Experienta in activitatea de call center
- Abilitati deosebite de comunicare si capacitate de lucru in echipa;;
- Buna organizare, responsabilitate, initiativa;
- Indemanare, flexibilitate; seriozitate, atentie la detalii;
- Cunoasterea limbii engleze (vorbit si scris) foarte bine;
Disponibilitate de angajare imediata

Descrierea jobului

- gestionarea apelurilor telefonice, a corespondentei e-mail si informarea imediata a managerului la primirea acestora;
- gestionarea listelor de preturi si formularelor de comanda de la departamentul vanzari
- gestionarea comenzilor provenite din magazinul on-line, consilierea clientilor, confirmarea comenzilor si consilierea clientilor
- gestionarea rapoartelor saptamanale primite de la departamentul vanzari
- emitere facturi fiscale si utilizeaza casa de marcat si dispozitivul POS
- gestioneaza permanent programarile clientilor pentru Centrul de Sanatate si Centrul de Beauty
- gestioneaza stocul de produse aflat in zona de competenta si se asigura de completarea acestuia la nevoie
- pastrarea si arhivarea documentelor;

Global Wellness System SRL este importator si distribuitor pentru produsele organice profesionale pentru ingrijirea parului si skin in saloane de infrumusetare si centre SPA, de la brandurile: Natulique, Naturigin si PHYT'S. Detinem o Centru de Sanatate si un Centru de infrumusetare, GWS Organic Beauty Center, care este un centru model de servicii si de suport prin care promovam frumusetea si sanatatea deopotriva, avand ca deviza HEALTY HOLISTIC BEAUTY.

Expirat
Asistent Manager / Back-office Sales Assistant, ERP & Excel  -  GLOBAL WELLNESS SYSTEM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles