Gratis

Asistent manager back office Craiova

SC DAMILA SRL

Candidatul Ideal

-experienta in vanzari (constituie avantaj experienta in comertul cu materiale de constructii);
-studii superioare;
-abilitati de comunicare si organizare;
-cunostinte Microsoft Office.

BENEFICII:

posibilitate de promovare.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

-derularea contractelor comerciale sau comenzilor cu partenerii societatii (ofertare, prelucrare comenzi, urmarire proces livrare, urmarire proces incasare etc);
-cunoasterea amanuntita a tuturor aspectelor contractuale per client;
-intocmirea si administrarea bazei de date privind: clientii noi/potentiali; stocurile; necesarul de marfa de achizitionat;
-personalizarea relatiilor cu partenerii.

BENEFICII:
-posibilitate de promovare.

Damila, societate comerciala cu capital privat, 100% romanesc, ocupa un loc important pe piata materialelor de constructii si finisaje din Romania, avand rol de producator, importator si distribuitor pentru produsele pe care le comercializeaza. In domeniul sistemelor de acoperis, Damila este unul dintre cei mai importanti furnizori, oferind toate variantele de invelitori si accesoriile acestora.

Activitatea companiei se deruleaza atat prin contracte B2B, cat si prin depozite in Rm. Valcea, Dragasani, Balcesti, Horezu, Maciuca, Craiova si Bucuresti.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024